Як визначити якість пиломатеріалів

Як визначити якість пиломатеріалів

Пиломатеріали є універсальною продукцією, яка активно використовується практично у всіх галузях будівництва. Висока затребуваність обумовлює й широкий асортимент пропонованої на ринку продукції, яка представлена ​​у великій кількості варіантів, форм і видів. Обираючи у всьому різноманітті виробів з деревини тих, що підходять для певних цілей, кожен замовник задається цілком логічним питанням — як же визначити їхню якість? Щоб не розгубитися серед величезного вибору різної дошки, брусу, колоди й іншого оздоблювального матеріалу, а також екологічно чистого паливного матеріалу, варто звернути увагу на кілька важливих моментів.

Основні критерії вибору якісних будматеріалів із дерева

Існує низка технічних характеристик і визначень, які характеризують якість пиломатеріалів, але далеко не кожен споживач може у них розібратися, не знаючи специфічних термінів. Але є й певні критерії, на підставі яких кожен замовник може визначити, чи варто купувати той чи інший виріб, що пропонується різними виробниками. Одним із найважливіших із них є порода деревини, з якої виготовляються різні види продукції, від чого також залежать і ціни на пиломатеріал. Найбільш поширеними є такі породи дерева:

 • Сосна — універсальна сировина, що має невелику питому вагу, є досить легкою в обробці, а також містить деревні смоли. Саме за високою смолистістю матеріалу замовник може визначити, що перед ним представлена ​​соснова продукція, а також за більш щільною структурою деревних волокон, на відміну від пиломатеріалів з ялини.
 • Ялина — вважається одним із найбільш доступних матеріалів, адже ціни на пиломатеріал з цієї породи дерева є досить демократичними та доступними для кожного забудовника. Щоб якість пиломатеріалів з ялини була високою, слід звертати увагу на їхню достатню просушку, а також обробку готової продукції спеціальними антисептиками.
 • Береза ​​— ця порода займає другу позицію за своєю затребуваністю та чудово підходить для імітації різних типів поверхонь. Вона відрізняється своєю здатністю легко гнутися, а також простотою фарбування, що робить її універсальним і простим у використанні матеріалом.

Також у процесі вибору високоякісних пиломатеріалів варто звернути увагу на такі важливі характеристики:

 • наявність тріщин та інших типів ушкоджень на поверхні деревини, які свідчать про низьку якість пропонованого товару;
 • сучки та нарости, які значно ускладнюють обробку таких матеріалів;
 • визначення ступеня кривизни за допомогою радіального напряму волокон.

Окрім того, фахівці радять запитувати паспорт якості пиломатеріалів, в якому вказується вся необхідна для споживача інформація та містяться основні характеристики товарів.

Виключно висока якість продукції від компанії Ресурсліс

Щоб купити пиломатеріали, які відповідають світовим стандартам якості, ви можете звернутися до компанії Ресурсліс. До уваги клієнтів пропонується сертифікована продукція, а виготовлені пелети в обов'язковому порядку проходять лабораторні аналізи.

У вас є можливість із зручністю придбати декілька видів пиломатеріалів та іншої продукції безпосередньо від виробника:

 • паливні пелети;
 • будівельний брус;
 • високоякісні дрова;
 • палетну заготовку;
 • тирсу та тріску.

Максимальні показники якості готової продукції від виробника Ресурсліс досягаються за рахунок оснащеності виробництва найкращим європейським обладнанням, а екологічно відповідальний підхід до виробництва в компанії підтверджено відповідним сертифікатом.

Contact Us

Потрібна наша допомога!

Вам не вдалося знайти відповідь на свої питання стосовно наших послуг чи продукції?

Зв'яжіться з нами
РусУкрEngالعربية中国Ita Ger
×