Компанія

Короткі відомості про компанію «Ресурсліс»

Компанія «Ресурсліс» заснована в 2011 році
Кожна партія підготовленого матеріалу проходить відповідні лабораторні аналізи та відповідає всім світовим стандартам якості.
Наявність європейського обладнання та кваліфікованого персоналу, витримка всіх етапів та технологій, значно впливає на процес виробництва.

Насьогодні, ми поставляємо
продукцію у Китай, Японію,

Голландію, Польщу, 
Арабські Емірати та інші країни

Для доставки по Україні ми використовуємо власний автопарк із сучасною технікою. Доставка здійснюється цілодобово.

років на ринку
українських клієнтів
зарубіжних клієнтів
години на добу

«Ресурсліс» — провідний виробник пиломатеріалів в Україні

Компанія «Ресурсліс», що спеціалізується на виробництві обрізних пиломатеріалів із різних порід дерева, була заснована в 2011 році. За час свого існування український виробник зарекомендував себе як надійного партнера, клієнтами якого стали більш ніж 80 вітчизняних та 50 міжнародних компаній.

Пиломатеріали від компанії, що відповідають усім світовим стандартам якості, складаються з понад 20-ти видів продукції. До основних належать деревні пелети від виробника, палетна заготовка, дрова і тріска, будівельний брус та будівельна дошка.

Наші переваги:

  • налагоджене виробництво пиломатеріалів із використанням сучасного європейського обладнання;
  • наявність сертифіката FSC® (FSC-C136472) — гарантії якості продукції та використання тільки легальної сировини;
  • дотримання принципів безвідходного виробництва — переробка відходів з метою отримання матеріалу для альтернативного палива;
  • виготовлення всіх матеріалів з дерева, яке вирощене в екологічно чистих умовах;
  • виробництво продукції на експорт з термічною обробкою та обробкою транспортним антисептиком для забезпечення її доставки в належному вигляді.

Обираючи пиломатеріал від виробника «Ресурсліс», ви отримуєте високоякісну продукцію, виготовлену на сучасному виробництві з витримкою всіх етапів і технологій. Доставка пиломатеріалів здійснюється як по всій Україні, так і в будь-яку країну світу.

Зв’язатися з нами:

РусУкрEngالعربية中国Ita Ger
×